Продовжено набір студентів ТНПУ на тримісячне навчання в Університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща) в рамках міжнародного академічного обміну

Продовжено набір студентів ТНПУ

на тримісячне навчання

в Університеті імені Яна Длугоша

в Ченстохові (Польща)

в рамках міжнародного академічного обміну

З радістю повідомляємо, що наш багаторічний партнер Університет імені Яна Длугоша в Ченстохові продовжив набір студентів першого ступеня (бакалавр) та другого ступеня (магістр) на безкоштовне навчання згідно Семестрової програми академічної мобільності.

Запрошуються студенти таких спеціальностей: журналістика, англійська, німецька, польська філологія, філософія, історія, біологія, хімія, фізика, інформатика, математика, фізичне виховання, фізична реабілітація, дизайн, музичне мистецтво. З переліком спеціальностей, які пропонує Університет імені Яна Длугоша можна ознайомитися тут:

Тривалість стажування: 3 місяці (01.10.2023 - 31.12.2023; 01.11.2023 - 31.01.2024)

Кожен учасник академічної мобільності повинен володіти польською мовою (мінімальний рівень B1, бажано рівень B2). Також учасник має можливість скористатися факультативним інтенсивним курсом польської мови під час стажування. Курс платний, орієнтовна вартість курсу 300 - 400 злотих / особа.

Учасники стажування можуть проживати в студентському гуртожитку в двомісних кімнатах. Вартість - 400 злотих / місяць / особа.

ТНПУ подає до приймаючого університету список кандидатів, а відбір  проводить приймаючий Університет імені Яна Длугоша.

Прохання охочим взяти участь в Програмі академічної мобільності зголоситися до 6 вересня 2023 р. (включно), вписати свої персональні дані в ТАБЛИЦЯ (зразок додається) і надіслати її на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків fro@tnpu.edu.ua (в полі «тема» вказати Мобільність UJD_прізвище).

Зразок заповнення персональних даних студента-кандидата

Результати відбору повідомимо згодом.