Академічна спільнота ТНПУ вітає з Днем знань і початком нового навчального року!
Академічна спільнота ТНПУ

вітає з Днем знань

і початком нового навчального року!

Дорогі друзі!

У перший день осені ми традиційно вітаємо з Днем знань усіх, хто вчиться і навчає!

Дякуючи ЗСУ, ми маємо змогу розпочати новий навчальний рік. Нехай він буде сповненим цікавих пошуків, досліджень, експериментів, важливих досягнень, корисних проєктів! І тільки добрих новин!

Щиро бажаємо усім учасникам навчального процесу наснаги, міцного здоров'я, оптимізму, гармонії і витримки, багато сил і енергії! Адже освіту не дають - її здобувають!

Зичимо студентам, магістрантам і аспірантам вповні використовувати всі можливості для навчання! Дбайте про духовну і фізичну міць, наполегливо опановуйте науки, сміливо робіть власні кроки, вивчайте українську історію, культуру і мистецтво, займайтеся фізичною культурою і спортом, думайте про своє майбутнє!

Особлива увага сьогодні вам, дорогі першокурсники. Ви стали студентами кращого в Україні педагогічного університету. Вам належить не лише вчитися, а й берегти і примножувати його традиції, Бажаємо вам швидко адаптуватися до студентського життя, розвинути і проявити свої найкращі якості, знайти нових друзів!  І пам'ятайте -  в ТНПУ ви завжди можете розраховувати на підтримку, пораду і допомогу викладачів та старшокурсників.

Будьте активними у навчанні і громадському житті, виявляйте ініціативу, мрійте і працюйте над втіленням своїх мрій! Нехай взаємна підтримка і академічна доброчесність стануть головними принципами вашого навчання!

І не забуваймо - в Україні триває війна. Нехай кожен в міру своїх сил долучається до допомоги нашим захисникам. Волонтерський центр ТНПУ координує і скеровує роботу університету в цьому напрямку.

Нехай новий навчальний рік стане успішним, благополучним, безпечним, яскравим і незабутнім!