Студентка ТНПУ імені В. Гнатюка – чемпіонка світу з пауерлфітингу! (ФОТО)

Студентка ТНПУ імені В. Гнатюка –

чемпіонка світу з пауерлфітингу!

З 25 серпня по 3 вересня 2023 року у місті Клуж Напока (Румунія) триває чемпіонат світу з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок.

На цих змаганнях у складі збірної команди України успішно виступила майстер спорту України міжнародного класу, студентка факультету фізичного виховання Марія Полянська.

Серед юніорок вагової категорії до 52 кг Марія, у впертій боротьбі з рівними за силами суперницями із Польщі, Німеччини, Індії, Америки і Філіппін, здобула бронзу в окремій вправі присідання зі штангою – 160 кг, срібло у жимі лежачи – 95 кг та золото у становій тязі – 160 кг і в сумі трьох вправ з сумою 415 кг в третє стала чемпіонкою світу !

Марія Полянська перед виконанням жиму лежачи

До слова, Марія, яка є чемпіонкою і рекордсменкою світу та Європи серед дівчат, спробувала встановити новий рекорд Європи зі станової тяги 185 кг, але на жаль цього разу штанга була заважка, не вдалося дотягнути її. За словами спортсменки, у наступному році вона обов’язково постарається справитися з цією вагою.

Марія Полянська - чемпіонка світу з пауерліфтингу серед юніорок

Марія є студенткою ТНПУ ім. В. Гнатюка, вихованкою Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту та спортивного клубу «Олімп».

Збірна команда України серед юніорок теж тріумфувала посівши перше командне місце, залишивши позаду близько двох десятків сильних країн!

Вітаємо нашу студентку, бажаємо їй подальших успіхів у всьому. Щира вдячність мужнім воїнам ЗСУ за можливість працювати, виховувати здорову молодь і прославляти Україну на міжнародній арені!

Слава Україні!

Героям Слава!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту