Урочиста посвята абітурієнтів у студенти ТНПУ (ФОТО)

Урочиста посвята абітурієнтів

у студенти ТНПУ

У перші вересневі дні Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, як і всі державні установи відзначає День знань. Це урочисте дійство, коли абітурієнт офіційно стає студентом найкращого педагогічного закладу України.

Цьогоріч урочиста посвята відбулася 1 вересня 2023 року перед головним корпусом університету, де зібралися не лише студенти, батьки та родичі, а й викладачі, декани, керівництво вишу.

Традиційно розпочали захід із виконання Державного Гімну України, слів вдячності нашим Збройним Силам України, нашим захисникам.

За підсумками Національної системи рейтингового оцінювання ТНПУ став лідером серед вищих навчальних закладів України. У складі університету функціонує 10 факультетів, Центр доуніверситетської підготовки та Центр післядипломної освіти, які презентували себе на посвяті, винісши хоругви.

Виніс хоругви географічного факультету

Керівництво ТНПУ

Ректор університету – Богдан Буяк у вітальній промові підкреслив, що освіти без віри не існує та побажав першокурсникам плекати та примножувати її, але вже у стінах майбутнього університету та спільно з викококваліфікованим викладацьким складом. А кращій слухачці Центру доуніверситетської підготовки, а сьогодні вже потенційній студентці факультету іноземних мов  – Ірині Федчишин Богдан Богданович вручив першу залікову книжку.

Майбутні студенти вишу

Приємною несподіванкою став візит на посвяту до першокурсників патрона університету - Володимира Гнатюка, у ролі якого виступив другокурсник факультету мистецтв Владислав Невгад.

Урочиста посвята триває

Урочистості завершили молитвою «Боже, великий, єдиний» у виконанні зведеного хору факультету мистецтв ТНПУ під керівництвом Галини Яценко та Галина Місько.

Змішаний хор факультету мистецтв ТНПУ

Університетська спільнота вітає першокурсників і бажає, аби їхні роки студентства пройшли плідно, корисно, пізнавально, а найголовніше – під мирним небом, у що віримо, молимось та надіємось.

Щасливі першокурсники

Христина Надала