Завдяки ТНПУ прапор НОК України замайорів над Чорногірським хребтом Українських Карпат (ФОТО)
Завдяки ТНПУ прапор НОК України

замайорів над Чорногірським хребтом

Українських Карпат

В продовження реалізації акції «Прапор Національного олімпійського комітету України – на найвищих вершинах Українських Карпат», започаткованої Тернопільським обласним відділенням НОК України та підтриманої працівниками Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, у першу суботу вересня 2023 р з нагоди дня знань в Україні прапор НОК України замайорів на трьох вершинах Чорногірського хребта Українських Карпат: горі «Вухатий камінь» (1864 м.),горі «Смотрич» (1898 м.), горі Піп Іван Чорногорський (2028 м.).

Чорногірський хребет це місце сили, де виникає напруга або, навпаки, розслаблення, по-іншому працює мозок. Це місце, в якому посилюються думки. Певно, кожен із нас хоч раз у житті відчув особливу атмосферу «місця сили», коли, затамувавши подих, переживаєш унікальний психічний досвід долучення до чогось таємничого, сакрального й незбагненного.

Наші предки вважали ці місця священними, приходили, щоб помолитись, зцілитись, позбутися турбот та набратися сил.

Зауважимо, що цього разу добавились ще дві локації (гора «Вухатий камінь» та гора «Смотрич» де в рамках започаткованої нами акції розгорнуто прапор Національного олімпійського комітету України.
1. Гора «Говерла» - 2061 м.
2. Гора «Піп Іван Чорногірський» 2028 м.
3. Гора «Петрос» - 2020 м.
4. Гора «Смотрич» - 1899
5. Гора «Вухатий камінь» - 1864 м.
6. Гора «Синяк» - 1665 м.
7. Гора «Хом’як» - 1542 м.
8. Гора «Ротило» 1483 м.

Незабутні мандри

Закохані в гори

Команда Тернопільського обласного відділення НОК України висловлює щиру вдячність ректору Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника професору Ігору Цепенді та директору спортивно-оздоровчого табору «Смерічна» Миколі Сої за сприяння у проведенні акції.

Андрій Огнистий
Усі реа