Студент ТНПУ здобув бронзову нагороду на чемпіонаті світу з вільної боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху (ФОТО)
Студент ТНПУ здобув бронзову нагороду

на чемпіонаті світу з вільної боротьби

серед спортсменів з порушеннями слуху

У місті Бішкек (Киргизстан) з 2 до 12 вересня 2023 року проходив чемпіонат світу з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху.

В складі національної дефлімпійської збірної команди України з вільної боротьби успішно виступив студент факультету фізичного виховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка Віктор Блоха.

Наш студент у ваговій категорії до 65 кг серед молоді виборов бронзову нагороду. Віктор провів чотири поєдинки, спочатку поступився суперникам з Ірану і Казахстану. Далі переміг борця з Туреччини і у сутичці за третє місце впевнено переміг представника з Вірменії, таким чином виконавши норматив майстра спорту України.

Віктор (у синьому трико) впевнено переміг у бронзовому фіналі

Віктор Блоха - бронзовий призер чемпіонату світу

Щиро дякуємо колективу факультету фізичного виховання ТНПУ за створені умови для навчання і тренування.

Довгожданна медаль

Вітаємо нашого студента з вагомим міжнародним успіхом, дякуємо за приємний подарунок до Дня фізичної культури і спорту та бажаємо міцного здоров'я, нових високих результатів, перемог і завжди досягати поставлених цілей, а всім нам найважливішої перемоги над російськими окупантами!

З нагородами чемпіонату світу.

З нагородами чемпіонату світу

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Шандригось В.І.