На кафедрі української мови та славістики ТНПУ відбулася настановча конференція з педагогічної практики
На кафедрі української мови

та славістики ТНПУ

відбулася настановча конференція

з педагогічної практики

7 вересня на кафедрі української мови та славістики факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка ТНПУ відбулася настановча конференція з педагогічної практики для студентів IV курсу.

На зустрічі виступила декан факультету філології і журналістики Вільчинська Тетяна Пилипівна, яка підкреслила, що педагогічна практика для студентів – це важливий етап практичного застосування набутих теоретичних умінь і є частиною фахової підготовки майбутнього педагога-філолога.

Керівник педагогічної практики по університету Каплун Іван Григорович ознайомив студентів з документацією, потрібною для оформлення результатів практики.

Керівники практики Заваринська Ірина Федорівна та Вишневська Галина Богданівна, а також викладачі-методисти розповіли майбутнім практикантам про мету, завдання та особливості проходження педагогічної практики, а також наголосили, що студенти мають дотримуватися правил, які висуває адміністрація кожної школи, поважати шкільні традиції, виявляти креативність, терплячість, гнучкість у спілкування з дітьми.

Незважаючи на важкі часи, які зараз переживає наша країна, підготовка висококваліфікованих фахівців є надзвичайно важливою. Щиро бажаємо нашим студентам натхнення та успіхів під час проходження педагогічної практики!

Старший лаборант кафедри
української мови та славістики