Студенти-спортсмени ТНПУ поспілкувалися з Президентом України
Студенти-спортсмени ТНПУ

поспілкувалися з Президентом України

З нагоди Дня фізичної культури і спорту Президент України Володимир Зеленський поспілкувався зі студентами 29 навчальних закладів сфери фізичної культури та спорту із різних регіонів країни!
Не став винятком і Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка, а зокрема й факультет фізичного виховання ТНПУ, який роками своєю клопіткою працею виховує здорову тілом та духом, патріотичну і прогресивну молодь! На чолі з ректором ТНПУ проф.Б.Б.Буяком та деканом факультету фізичного виховання В.І.Шандригосем на зустрічі були присутні заступники декана, завідувачі кафедр, викладачі та студентський актив факультету.

Розмова з Президентом
Глава держави наголосив, що спорт впливає на багато інших сфер життя – від фізичного виховання й психологічної стійкості конкретної людини до міжнародної політики. Тому, за його словами, велику вагу мають успіхи українських спортсменів на масштабних міжнародних змаганнях, адже вони – обличчя країни.

Звернення Володимира Зеленського

Водночас, як зауважив Президент, не менш важливим є здоров’я кожного українця і народу загалом.

Студенти  під час ззустрічі
Студенти  під час зустрічі