Відбулось позачергове засідання Вченої ради ТНПУ (ФОТО)

Відбулось позачергове засідання

Вченої ради ТНПУ

Днями у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулось позачергове засідання Вченої ради.

Розпочали роботу з вітального слова ректора університету – Богдана Буяка та вручення атестатів науковцям ТНПУ.

Вчене звання доцента присвоєно: Ірині Остапчук, Надії Гупці-Макогін, Галині Гончаровській, Марії Наливайко, а Михайлу Кузіву присвоєно вчене звання професора.

Вручення атестату доцента Ірині Остапчук

Вручення атестату доцента Надії Гупці-Макогін Вручення атестату доцента Надії Гупці-Макогін

Вручення атестату доцента - Галині Гончаровській

Вручення атестату доцента Марії Наливайко Вручення атестату доцента Марії Наливайко

Михайлу Кузіву присвоєно почесно звання професора

На порядку денному шляхом голосування учасники Вченої ради затвердили:

• зміни до статуту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка;

• теми дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора філософії Романа Пирожишина та Соломії Кулик;

• доцентів Тетяну Кравчину та Володимира Хоменчука на навчання в цільовій докторантурі;

• рекомендований список науковців для нагородження почесних відзнак від МОН України.

Голосування учасників засідання Голосування учасників засідання

Про робочі організаційні моменти проінформувала присутніх перша проректорка університету – Надія Дробик.

Працюємо на благо університету.

Христина Надала