Здобувачі-аналітики ТНПУ зустрілися із гарантами освітніх програм та викладачами випускової кафедри (ФОТО)

Здобувачі-аналітики ТНПУ

зустрілися із гарантами освітніх програм

та викладачами випускової кафедри

12.09.2023 р. відбулась зустріч здобувачів бакалаврського та магістерського рівнів освітньо-професійних програм «Аналітика суспільних процесів» спеціальності 033 «Філософія» і здобувачів міждисциплінарної освітньо-наукової програми магістерського рівня 033 «Філософія» та 054 «Соціологія» із гарантами освітніх програм – доцентами Наталією Морською та Галиною Поперечною, завідувачем випускової кафедри філософії та суспільних наук – доцентом Анатолієм Григоруком та членами робочих груп освітніх програм – доцентами Любов’ю Литвин та Галиною Петришин.

Здобувачі-аналітики на зустрічі

Наталія Морська – гарант освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня та міждисциплінарної освітньо-наукової програми другого (магістерського) рівня наголосила на унікальній специфіці освітніх програм, акцентувала на формуванні важливих компетентностей та досягненні програмних результатів навчання на основі нормативних компонентів. Також звернула увагу на питаннях академічної доброчесності, програмах академічної мобільності, яку пропонує ТНПУ, актуальності неформальної та інформальної освіти здобувачів, яка широко популяризується в українському освітньому просторі тощо.

Галина Поперечна – гарант освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня акцентувала на важливості плідної співпраці зі здобувачами у плані розвитку освітніх програм, наповнення освітніми компонентами, заохотила здобувачів до розкриття свого бачення програм та їх доповнення, вдосконалення. Гарант акцентувала на актуальності професії аналітика та важливості якісного здобуття знань для майбутньої фахової діяльності.

Анатолій Григорук ознайомив студентів особливостями організації освітнього процесу у 2023-2024 н.р., звернув увагу на специфіку вибору компонентів вибіркового циклу, особливостях підбору тем кваліфікаційних робіт, проходження практик тощо. Любов Литвин – зосередила увагу студентів на важливості різного роду анкетувань, опитувань, які допомагають дізнатись думку здобувачів про якість освітнього процесу та можливість вплинути на його покращення, а Галина Петришин – акцентувала на запровадженні нових освітніх компонентів соціологічного та політологічного спрямування, їх ролі у формуванні фахових компетентностей.

Анатолій Григорук виступає перед здобувачами

Здобувачки магістреської програми

На зустрічі студенти старших курсів познайомились із першокурсниками, поділились досвідом навчання на програмах та запланували спільні заходи.

Спільне фото на згадку

Зустріч відбулась у дружній атмосфері.

Дякуємо славним ЗСУ, що маємо змогу навчатись і навчати!

Доц. Н.Морська