Студенти факультету фізичного виховання ТНПУ долучились до проведення "Тернопільської Озеряни 2023" на підтримку Збройних Сил України та Озеряни KIDS
Студенти факультету
 фізичного виховання ТНПУ

долучились до проведення
 "Тернопільської Озеряни 2023"
 на підтримку Збройних Сил України
та Озеряни KIDS

Учасниками Тернопільської Озеряни (дорослі від 12 років) стали 250 спортсменів, серед яких тридцяти учасників долучились до пробігу онлайн. Окрім легкоатлетичного пробігу для дорослих був проведених пробіг і для дітей "Озеряна КІДС". Загалом, цьогоріч учасниками дитячої Озеряни стали діти від 0 до 11 років, а саме, 80 юних учасників, які долали дистанції від 260 до 760 м.
Під наставництвом кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Валерія ЄДНАКА студенти продовжують знайомитись з особливостями проведення змагань з легкої атлетики та виховують у собі навички командної роботи!
Щиро вдячні Тернопільській міській раді та Тернопільському міському центру фізичного здоров'я населення за результативну співпрацю!

Факультет фізичного виховання ТНПУ