Віталій Голубєв розповів студентам ТНПУ про ефективність і відповідальність у соцмережах (ФОТО)

Віталій Голубєв розповів студентам ТНПУ
про ефективність і відповідальність
 у соцмережах

Учора, 20 вересня, студенти спеціальності журналістика мали змогу відвідати лекцію секретаря Національної спілки журналістів, засновника Школи універсального журналіста та всеукраїнського конкурсу «Я-журналіст» Віталія Голубєва на тему «Ефективність і відповідальність у соцмережах». Зустріч організовувала докторка філологічних наук, професорка, завідувачка кафедри журналістики Поплавська Наталія Миколаївна.

Віталій Голубєв розповів про свій шлях в журналістиці та розкрив ключові моменти значення соціальних мереж для студентів. Під час своєї доповіді він висвітлив низку питань на такі теми:

– як підписуватись в соцмережах, щоб тебе запам’ятали;

– як правильно обирати контент, який ми споживаємо;

– значення позитивного та критичного мислення;

– що очищує розум від соцмереж.

Віталій Голубєв презентує тему своєї лекції
  Студенти та викладачі під час лекції Віталія Голубєва

Також він дав поради для ефективнішого користування соцмережами: «Авансуйте якісний контент, говоріть про рішення, а не лише про проблеми, пояснюйте контекст: нас читають фрагментарно, а не лінійно», – зазначив спікер. Віталій Голубєв наголосив на тому, що поза соцмережами також є життя. «Соціальні мережі можуть допомогти іншим людям дізнатись про нас, а нам – допомагають в реалізації власних цілей», – зауважив секретаря Національної спілки журналістів.
  Віталій Голубєв розповідає про контент у соціальних мережах

Під час завершення свого виступу, Віталій розповів про журналістський збір на авто для пресгрупи опретивно-тактичного угруповання «Соледар» ЗСУ. Студенти мали змогу задонатити та допомогти зі збором.

Своїми враженнями від зустрічі поділилася студентка другого курсу Гуменна Катерина: «Однією з ключових ідей, яку я освоїла на лекції, було те, що соціальні мережі стали невід’ємною частиною нашого сучасного життя, і вони можуть бути дуже ефективним інструментом для реклами, спілкування та впливу. Однак з цими можливостями приходить і велика відповідальність. Віталій Голубєв розглянув питання етики використання соцмереж, зокрема, підкресливши важливість відповідального споживання контенту та обережного поширення інформації».

Такі зустрічі допомагають студентам краще усвідомити значення соцмереж в своїй професійній діяльності, зрозуміти алгоритми та правила їх ведення.

Студентка 2 курсу спеціальності журналістика

Гуцол Анастасія