Перша зустріч з куратором: досвід географічного факультету ТНПУ (ФОТО)
Перша зустріч з куратором:

досвід географічного факультету ТНПУ

Відбулася зустріч доцента кафедри географії та методики її навчання Наталії Таранової з кураторською групою студентами-географами на географічному факультеті, і це було неймовірно захопливо!
Приємно познайомитися з тими, хто обрав цей чудовий факультет для навчання. Зустріч з студентами дала багато корисної інформації та позитивних вражень.
Куратор наголосила на важливості знання особливостей та відповідностей, які пов'язані з паспортом студента ТНПУ імені Володимира Гнатюка. Цей документ є вашим ключем до університетського життя і його дотримання допомагає підтримувати порядок та організованість навчального процесу.

Наші чудові студенти
Зважаючи на складні умови війни та можливу повітряну тривогу, важливо бути готовими до реагування на екстрені ситуації. Університет має розроблений свій план дій у разі надзвичайних подій з якими необхідно ознайомитися та дотримуватися встановлених процедур для вашої безпеки.
Нехай цей навчальний рік стане вам на користь та принесе нові знання та можливості для особистого та академічного розвитку. Бажаю всім вам успіху і незабутніх моментів на шляху навчання!

Доц. Наталія Таранова