НадзвиЧАЙно ціКАВА зустріч на факультеті педагогіки і психології ТНПУ (ФОТО)
НадзвиЧАЙно ціКАВА зустріч

на факультеті педагогіки і психології ТНПУ

Де ще може бути так атмосферно, як не на ФПП?
Сьогодні на факультеті педагогіки і психології ТНПУ відбулася надзвиЧАЙно ціКАВА зустріч наших першокурсників з деканом!

Захід розпочався із розмови з проф. В. Чайкою, який відповідав на запитання студентів 1 курсу, давав їм мудрі настанови на час студентства.

Наші студенти

Виступ В.М.Чайки

Знайомство зблизька Знайомство зблизька

Потім представники активу відділення "Початкова і дошкільна освіта. Менеджмент" О. Козак та М. Робак розповіли про структуру ФПП, життя на факультеті, різноманітні захопливі події, а також група ПО-31 продемонструвала виконання пісні як згадку про свій перший рік навчання під фортепіанний акомпанемент Володимира Мирославовича. Першокурсники були зігріті не лише теплими розмовами, а й гарячими кавою та чаєм. Сьогодні пригощав декан.

Зустріч завершилася виконанням гімну сучасності – пісні "Ой у лузі червона калина..."

Із надією на найшвидшу перемогу бажаємо продуктивного року вам, наші першокурсники!

Факультет педагогіки і психології ТНПУ