Зустріч здобувачів спеціальності 053 Психологія із фахівцем-практиком в ТНПУ (ФОТО)

Зустріч здобувачів
спеціальності 053 Психологія
із
фахівцем-практиком у ТНПУ

Учора, 21 вересня, на кафедрі психології розвитку та консультування відбулася надзвичайно мотиваційна, тепла та професійна зустріч на тему "Проєктний менеджмент як тип мислення та основа будь-якої діяльності" для здобувачів спеціальності 053 Психологія бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти факультету педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка із нашою випускницею Іванною Мригою. Наша гостя - проєктна менеджерка, фасилітаторка, менторка із 8-річним досвідом організаційного розвитку неурядових організацій.

Вітальне слово Іванни АНДРІЙЧУК

Іванна Мрига розповіла про свої напрацювання в сфері проєтного менеджменту, звернула увагу на особливості надання менторського та консультаційного супроводу, поділилась зі студентами та викладачами власним досвідом виконання обов’язків керівниці 11 проєктів, регіональної координаторки у 5 програмах, проєктах від українських та міжнародних організацій. Закцентувала увагу на розумінні місії роботи Центру розвитку ініціатив «ІнСорс». Надала цінні практичні поради щодо розвитку громадської активності, створення нових можливостей для молоді, сприяння розвитку бізнес-середовища. Охоче дала відповіді на численні запитання студентів та поділилась контактами де шукати можливості для розвитку.

Готовість ділитись досвідом від Іванни МРИГИ

Зацікавлена аудиторія слухачів Зацікавлена аудиторія слухачів

Переконана, що такі зустрічі із фахівцями-практиками мотивують студентів та є необхідним компонентом особистісно-професійного становлення фахівця, сприяють поглибленню інтересів здобувачів до майбутньої професійної діяльності.

Спільне фото на згадку

Дякуємо щиро Іванні Мризі за те, що охоче поділилась своїм досвідом в контексті організаційного розвитку, надання менторського та консультаційного супроводу. Було дуже цікаво та атмосферно.

Дякуємо ЗСУ за можливість професійно зростати! До нових зустрічей!

Доцентка кафедри психології розвитку та консультування
Іванна АНДРІЙЧУК