Позачергова звітно-виборча профспілкова конференція ТНПУ (ФОТО)

Позачергова звітно-виборча

профспілкова конференція ТНПУ

21 вересня 2023 року в 178 навчальній аудиторії провели позачергову профспілкову конференцію, на якій прозвучали такі питання порядку денного:

• звіт про роботу профспілкового комітету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка в період з 23 грудня 2019 року по 21 вересня 2023 року;

• про обрання голови та його заступників;

• про підтвердження повноважень та затвердження складу профкому ТНПУ;

• про делегування представника профкому до складу ради Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки.

Розпочали конференцію з обрання президії у складі:

• Богдана Буяка – ректора університету;

• Оксани Піхурко – заступниці голови обласної конференції профспілки працівників освіти та науки;

• Юрія Древніцького – доцента кафедри філософії та суспільних наук (голова президії);

• Галини Бачинської – завідувачки кафедри української мови та славістики (секретар президії);

• Івана Каплуна – заступника голови профкому ТНПУ (модератора зустрічі).

Президія звітно-виборчої профспілкової конференції

Підтвердили повноваження лічильної комісії у складі:

• Віктора Генсерука – начальника інформаційно-обчислювального центру;

• Мирона Гром’яка – декана фізико-математичного факультету;

• Ігора Корначевського - начальника відділу ТЗ інформаційно-обчислювального центру;

• Михайла Непийвода – коменданта навчального корпусу 1;

• Андрія Огнистого – доцент кафедри фізичного виховання та реабілітації.

Лічильна комісія конференції

Про діяльність профспілкового комітету ТНПУ прозвітував заступник голови профкому університету – Іван Каплун.

Іван Каплун звітує про діяльність профспілкової організації

Одна з нагород профкому працівників ТНПУ

На завершення промови Іван Григорович подякував колегам, керівництву, обласній профспілці працівників освіти і науки за сприяння у реалізації різноманітних заходів, ініційованих профбюро, та наголосив, що всі здобутки у вигляді подяк, грамот, призових місць – спільні перемоги кожного з нас, але найважливіша перемога попереду.

Одноголосно учасники зустрічі проголосували за обрання на посаду голови профкому працівників ТНПУ – Івана Каплуна, а заступницями голови обрали Ірину Бабій та Тетяну Кравчук.

Голосування делегатів

Фото на заставці - Учасники зустрічі

Шляхом голосування делегатами засідання затверджено новий склад профкому університету та підтверджено їхні повноваження. Від імені ТНПУ до складу ради Тернопільської обласної організації профспілки освіти обрано Івана Каплуна.

Колектив вишу щиро вітає новообраний склад профкому працівників і  бажає зберегти, примножити здобутки профбюро університету, працювати в ногу з часом та підкорювати нові вершини.

Христина Надала