Посвята першокурсників у студенти на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Посвята першокурсників у студенти

на факультеті філології і журналістики ТНПУ

У четвер, 21 вересня, в парку "Здоров'я" відбулася посвята в студенти першокурсників факультету філології і журналістики

Студентський актив ФіЖ дуже добре попрацював над святом, організувавши цікавий квест, веселі танці та конкурси не лише для студентів, а й для викладачів. Кожна група факультету креативно підійшла до свого представлення: співали переписані на власний лад відомі пісні, танцювали, влаштували флешмоб.

Проведення посвяти Проведення посвяти

"Представлення кожної з груп було фантастичне! Дякую кожному за старання", - дала коментар студентка групи СОУМА12 Ярема Юлія.

Під час квесту студенти виконували різні завдання, пов'язані з українською мовою, літературою та історією. Переможцями стали студенти групи СОУМ11, проте всі учасники отримали цікаві, корисні призи, подяки, солодощі та "Оскари".

Конкурс для викладачів

"Мене переповнюють радісні емоції, адже це моя посвята! Мені дуже сподобалася організація свята і я хочу подякувати за це кожному, хто долучився до його створення!" - поділилася своїми враженнями студентка групи Ж-14 Магдій Дарина.

Організатори свята - студентський актив

Також дуже задоволена святом була декан факультету Вільчинська Тетяна Пилипівна. Новоспечені першокурсники отримали від неї багато приємних, мотивуючих слів в той день.

"Я вірю, ви зможете досягнути своєї цілі, не зважаючи ні на що!" - висловила вона свої сподівання.

Вручення нагород за участь в конкурсі

Викладачі й студенти факультету філології і журналістики

Студентка першого курсу
спеціальності журналістика