Участь випускників ТНПУ в освітньому процесі для підготовки магістрів спеціальності 073 Менеджмент (ФОТО)

Участь випускників ТНПУ

в освітньому процесі  для підготовки магістрів

спеціальності 073 Менеджмент

Освітній процес у закладі вищої освіти трансформується, оскільки в нього проникають тенденції громадсько-державного управління. Участь випускників при підготовці магістрів-менеджерів є однією з умов підвищення якості вищої освіти. Відтак під час викладання навчальної дисципліни «Сучасні технології управління закладом освіти» (викладач професор Оксана Боднар) для виконання практичних робіт були запрошені керівники шкіл міста Тернополя, які були випускниками спеціальності 073 Менеджмент (освітньо-професійна програма Управління навчальним закладом).

Олександр Остапчук, директор Школа-ліцей № 6 імені Назарія Яремчука провів практичні роботи на теми «Розробка алгоритму технології панування діяльності закладом освіти» та «Практичні аспекти розробки технології організації інноваційних заходів». Завдання практичної роботи включали: укласти алгоритм планування на основі розповіді керівника закладу освіти: про процес розробки річного плану роботи, функції всіх учасників освітнього середовища, траєкторії та логістику інформації, про збір, зберігання, аналіз та фільтрування інформації. Крім цього, Олександр Миколайович провів екскурсію по закладі освіти, продемонстрував інноваційний компонент оформлення різних рекреаційних зон закладу освіти та в ході огляду школи розповідав про технологію впровадження інновацій в управлінській діяльності та позакласній роботі.

О.Остапчук ділиться своїми кративними ідеям О.Остапчук ділиться своїми кративними ідеями
  О.Остапчук  разом з магістрантом В.Білінчуком демонструють, як учні грають у футбол сидячи О.Остапчук разом з магістрантом В.Білінчуком демонструють, як учні грають у футбол сидячи

Екскурсія по школі завершилась спільним фото з директором ООстапчуком
Екскурсія по школі завершилась спільним фото з директором О.Остапчуком

У ЗЗСО №19 наша випускниця, директор Бачинська Лідія Михайлівна провела практичні заняття на такі теми: «Алгоритм реорганізації закладу освіти відповідно до завдань освітніх реформ»; «Робота школи під час дії воєнного стану», «Алгоритм дій реагування керівника закладу освіти на звернення  громадян».

Фото на заставці - Випускниця спеціальності 073 Менеджмент, директор ЗЗСО №19 Л.Бачинська проводить практичні заняття з магістрантами
  Проф. О.Боднар з випусканиками - директором ЗЗСО №19 Л.Бачинською та заступником С.Гусак
Проф. О.Боднар з випускниками - директором ЗЗСО №19 Л.Бачинською та заступником С.Гусак

Професор Оксаною Боднар провела дискусії зі студентами, підвела підсумки та оцінила результати практичних робіт.

Дуже дякую нашим випускникам за безцінну практичну інформацію! Нехай успіх супроводжує усіх наших випускників на управлінському шляху! До зустрічі!

Запрошуємо усіх охочих вчитись у магістратурі 073 Менеджмент! У нас всі випускники – успішні керівники!

О.С.Боднар