Академічна мобільність: співпраця ТНПУ та ПНУ
Академічна мобільність:

співпраця ТНПУ та ПНУ

З метою поглиблення співпраці з факультетом фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, вдосконалення освітньо-професійних програм та у відповідності до договору про організацію академічних обмінів між ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка, зокрема пункту 1.3. «Обмін професорсько-викладацьким складом передбачає проведення лекцій, практичних та семінарських занять викладачами в університеті-партнері, провадження спільних наукових досліджень» з 22 вересня 2023 р. по 24 вересня 2023 року викладачами факультету фізичного виховання проведено серію занять на навчально-методичному табірному зборі зі студентами факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного педагогічного університету ім. Василя Стефаника.

Місце проведення занять спортивно-оздоровчий комплекс ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» «Смерічка».

Ми висловлює щиру вдячність ректору Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника професору Ігору Цепенді, декану факультету фізичного виховання і спорту професору Ярославу Яціву, завідувачу кафедри спортивно-педагогічних дисциплін доц. Андрію Синиці, директору спортивно-оздоровчого табору «Смерічна» Миколі Сої, викладачам факультету за сприяння академічній мобільності, організації та проведенні занять.

Сподіваємось на подальшу співпрацю. Віримо, що академічна мобільність підтримує розвиток міжкультурних компетенцій, сприяє викладачам вищої школи щодо їх професійної самореалізації та підвищення їхнього професіоналізму у викладанні та наукових дослідженнях.

Андрій Огнистий