Майбутня перекладачка з ТНПУ презентувала свою першу поетичну збірку (ФОТО)

Майбутня перекладачка з ТНПУ
презентувала свою першу поетичну збірку

26 вересня студентка кафедри теорії і практики перекладу Дарина Янчук презентувала свою першу поетичну збірку «Білий птах».

Дарина розповіла, що почала займатися літературною творчістю рано, ще в дитинстві. Після перемоги на обласному літературному конкурсі пам’яті Миколи Мачківського (2021 р.) видала першу збірку поезій «Білий птах».

Дарина Янчук Дарина Янчук

Жваве обговорення Жваве обговорення

З читачами

Обладинка книги Обладинка книги

За словами критиків, у книзі відображений світлий, хай часом і сумний, світ. У ньому є пошук щастя в буденних речах, самопізнання та творча стежка з усіма перемогами й поразками.

Під час зустрічі поетеса зачитала свою поезію та відповіла на запитання студентів англійською та українською мовами. Студенти обговорювали проблеми критики та критиканства, можливості просування творчого продукту у медіа.

Фото на згадку Фото на згадку

Доцент кафедри
теорії і практики перекладу