Фільм випускника ТНПУ - в усіх кінотеатрах України (ВІДЕО)
Фільм випускника ТНПУ -

в усіх кінотеатрах України

Вже зовсім скоро, з 12 жовтня, художній фільм "Шлях поколінь" випускника факультету філології і журналістики ТНПУ Михайла Ухмана можна буде побачити в усіх кінотеатрах України!

Кінострічку, у якій знімалися викладачі та студенти ТНПУ, вже з успіхом демонстрували в США, Канаді, Європі, а тепер її мають можливість побачити всі українці.

Афіша фільму

Зйомки фільму відбувалися у 2020 році безпосередньо в зоні бойових дій у Донецькій області, де була задіяна справжня бойова техніка і військова розвідка.

Інша частина зйомок, проходила на Волині і місті Києві.

Частина грошей від продажу квитків, піде на допомогу Збройним Силам України, адже це фільм про нашу армію та українців, які боролися за свободу в минулому столітті.

Не пропустіть знаменний фільм, де є любов і півтори години захоплючої історії!

"Наш фільм - це реальна, трішки містична історія, де є місце пострілам, любові, дружбі, хоробрості і перемозі над російським окупантом," - пише Михайло Ухман.

Шлях поколінь - це історія одного київського хлопця, який живе своїм життям, вважаючи, що проблеми країни, його не цікавлять. Проте все змінюється, коли він у сні зустрічає українського воїна, який приходить до Назара з минулого століття. Чи може це був не сон?

Фільм виробництва "Ухман і Компанія" - презентує глядачам основний трейлер фільму.