Вересневе засідання Вченої ради ТНПУ (ФОТО)

Вересневе засідання Вченої ради ТНПУ

26 вересня 2023 року в освітньому хабі відбулось засідання Вченої ради ТНПУ, яке розпочали згідно питань порядку денного.

Про роботу студентського самоврядування університету і відділу у справах молоді та перспективи активізації молодіжного руху університету проінформували присутніх в.о. начальника відділу у справах молоді – Надія Раківська та в.о. голови студентського уряду – Назар Голуб.

Виступає Надія Раківська - в.о начальника відділу у справах молоді

в.о. голови студентського уряду Назарій Голуб

В.о. голови студентського уряду Назарій Голуб

Модерує ректор університету - Богдан Буяк

Учасники Вченої ради

Інформує стипендіатка Кабінету Міністрів України - Оксана Горин

Під час обговорення

У своїх виступах доповідувачі чітко описали пророблену роботу зі студентами, повідомили про заплановані заходи на 2023 рік і перебувають у постійному пошуку нових форматів та платформ для комунікацій зі студентами, аби навчання було ефективним, а дозвілля різноманітним.

Проаналізувавши сказане, учасники Вченої ради переконані, що роботу зі студентами в університеті здійснюють відповідно до вимог чинного законодавства України, а найголовніше – згідно Кодексу академічної доброчесності ТНПУ, за що дякуємо відповідальним особам.

Про результати роботи комісії Про усунення порушень вимог законодавства у сфері вищої освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка розповіла проректорка з наукової роботи та міжнародного співробітництва – Ірина Задорожна.

Шляхом таємного голосування членів ради прийнято рішення Про присвоєння вченого звання доцента - Назару Бурезі з кафедри машинознавства та транспорту інженерно-педагогічного факультету.

З різного затверджено:

• утворення разової спеціалізованої вченої ради з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Вікторії Мартинюк і Василя Ковбаси;

• освітні програми підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників;

• рекомендації до друку колективних монографій;

• звіт та атестацію наукової роботи стипендіатки Кабінету Міністрів України Оксани Горин - асистентки кафедри хімії та методики її навчання;

• склад організаційного комітету на конференцію трудового колективу;

• зміни до Положення про систему внутрішнього забезпечення якості;

• Положення про відділ кадрів у новій редакції;

• нагородити працівників факультету фізичного виховання відзнаками, грамотами та подяками з нагоди Дня працівника освіти і науки;

• нагородили працівників факультету мистецтв грамотами та відзнаками з нагоди святкування 30-річчя факультету.

Учасники вченої ради затвердили перейменування навчальної аудиторії № 122, яка мала назву - лабораторія анатомії і морфології рослин у лабораторію анатомії і морфології рослин імені професора Миколи Барни.

Працюємо на благо університету.

Христина Надала