На базі кафедри сфери обслуговування, технологій та охорони праці ТНПУ відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями тернопільської школи (ФОТО)

На базі кафедри сфери обслуговування,
технологій та охорони праці ТНПУ
відбулася профорієнтаційна зустріч
з учнями тернопільської школи

З учнями 9-11 класів Тернопільської загальноосвітньої школи №16 імені Володимира Левицького було проведено профорієнтаційну зустріч у навчально-виробничих майстернях Інженерно-педагогічного факультету. Учні ознайомилися з лабораторіями оброблення конструкційних матеріалів, моделювання та виготовлення швейних виробів, проектування та виготовлення виробів на верстатах з цифровим програмних керуванням.

Ознайомлення учнів з лабораторією обробки деревинних матеріалів

Учні розглядають основи токарного оброблення деревини

учні, вчителька технологій Тетяна Маланчук із  завідувачем кафедри сфери обслуговування, технологій та охорони праці Тарасом Сорокою в лабораторії з обробки конструкційних  матеріалів Учні, вчителька технологій Тетяна Маланчук із  завідувачем кафедри сфери обслуговування, технологій та охорони праці Тарасом Сорокою в лабораторії з обробки конструкційних  матеріалів

Школярі переглянули виставки студентських робіт за напрямами технічної творчості, декоративно-ужиткового мистецтва, дерево оброблення та моделювання одягу. Також продемонстровано особливості проєктування та виготовлення меблів для навальних кабінетів та лабораторій університету.

Викладач  кафедри сфери обслуговування,
технологій та охорони праці