Зустріч з представниками Департаменту кіберполіції м.Тернопіль на факультеті мистецтв ТНПУ (ФОТО)

Зустріч з представниками
Департаменту кіберполіції м.Тернопіль
на факультеті мистецтв ТНПУ

У четвер 28 вересня здобувачі першого рівня вищої освіти факультету мистецтв, а зокрема студенти перших курсів, мали пізнавальну та дискусійну зустріч-лекцію з представниками Департаменту кіберполіції міста Тернопіль.

Слухачів було ознайомлено з сучасним проєктом «StopRussiaChannel - MRIYA», який став основним інструментом для боротьби сучасної молоді з негативним впливом ворожої пропаганди, яка дезінформує наше суспільство у період воєнного стану.

Слухачі факультету мистецтв

Представники Департаменту кіберполіції м. Тернопіль

З метою безпеки студентів та попередження шахрайських схем, інспекторами ВПК в Тернопільській області ДКП НП України Софією Цезарук та Максимом Серватнюком було запропоновано та представлено конкретні алгоритми дій, які допоможуть не потрапити у поширені махінації.

Правдиві емоції слухачів

Зустріч відбулася у формі дискусії, де здобувачі, в творчій і дружній атмосфері, активно включилися в тематичне обговорення проєкту.

Дякуємо представникам Департаменту за ініціативу та важливий внесок в інформування нашої молоді щодо збройної агресії російської федерації проти України.

Профорг групи СОММ-11
Юрій ГЛАДКИЙ