Запрошуємо на V Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього»

Уже 5 років поспіль Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка спільно із партнерами організовує крайові форуми освітян, які стали потужною інтелектуальною платформою обміну досвідом між освітянською спільнотою, органами державної влади, місцевого самоврядування, здобувачів та усіх зацікавлених осіб.

22 жовтня в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбудеться ювілейний п’ятий Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього», який цьогоріч проходить під гаслом : «ОСВІТА. НЕЗЛАМНІСТЬ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГТИ». Запрошуються освітяни, батьки, учні, студенти, представники влади, бізнесу, громадськості та усі зацікавлені особи. Захід відбудеться у головному корпусі ТНПУ за адресою м. Тернопіль, вул. Максима Кривоноса, 2

В рамках форуму відбудеться презентація Заступника Міністра освіти і науки України Михайла Винницького щодо ініціатив нової команди МОН щодо трансформації вищої освіти, зустріч ректорів педагогічних закладів вищої освіти, робота панельних дискусій за напрямками.

Для реєстрації необхідно заповнити гугл-форму.

V Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього»