З нагоди Міжнародного дня європейських мов студентками ТНПУ у ТСШ №3 було проведено урок-свято (ФОТО)

З нагоди Міжнародного дня європейських мов
студентками ТНПУ у ТСШ №3
було проведено урок-свято

У п'ятницю, 29 вересня 2023 року, вчитель французької мови Краса Галина Василівна спільно зі студентками Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Нежигородовою Аліною та Швець Ангеліною (група СОФМ-14) провели у ТСШ №3 урок-свято з нагоди Міжнародного дня європейських мов для усіх 5-их класів, які вивчають французьку мову як другу іноземну мову.

На святі учні дізналися цікаві факти про Англію, Грецію, Швейцарію, Австрію, Бельгію, Болгарію, Хорватію, Кіпр, Чехію, Данію, Естонію, Фінляндію, Францію, Іспанію, Нідерланди, Ірландію, Литву, Люксембург, Латвію, Мальту, Німеччину, Польщу, Португалію, Румунію, Словаччину, Словенію, Швецію, Угорщину, Італію.

Задоволені обличчя і вчительки, і студентів, і діток

П'ятикласники співали, розгадували кросворд, ребуси; студентки частували усіх учнів солодощами.

Перемога!

Завершили урок-свято виконанням цікавих інтерактивних завдань на навчальній платформі Kahoot та нагородженням переможців смачними подарунками.

Смаколики за призові місця

За словами учня 5-Г класу - найкращий у світі урок-свято