Представники ТНПУ ім.В.Гнатюка здобули нагороди Кубку України з жиму лежачи (ФОТО)

Представники ТНПУ ім.В.Гнатюка

здобули нагороди
Кубку України

з жиму лежачи

З 21 по 25 вересня 2023 року у місті Коломия пройшов Кубок України з жиму лежачи серед чоловіків і жінок під егідою Національної федерації пауерліфтингу України (IPF). Ці змагання відзначилися видовищними баталіями між неодноразовими призерами світу та Європи за призові місця та право представляти цьогоріч нашу державу на міжнародних помостах.

На цих змаганнях успішно виступили представники Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

Так, «сріблом» у ваговій категорії до 63 кг серед жінок відзначилася магістранка факультету фізичного виховання Канюка Альона.

Канюка Альона - срібна призерка Кубку України

Третю сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 69 кг посіла першокурсниця факультету фізичного виховання Фурсенко Регіна.

Регіна Фурсенко - бронзова призерка Кубку України

Ще дві студентки-четверокурсниці Бздир Софія і Мостова Дарина посіли четверті місця, відповідно, у вагових категоріях до 57 кг і 63 кг. До речі, уже згадувана, Софія Бздир також обслуговувала змагання в якості судді і підтвердила першу суддівську категорію.

Софія Бздир (друга зліва) - одна з кращих суддів Кубку України Софія Бздир (друга зліва) - одна з кращих суддів Кубку України

Серед чоловіків Шандригось Віктор посів п’яте місце у ваговій категорії до 93 кг та друге місце у командній першості.

У командному заліку серед чоловіків наша область посіла друге місце, обійшовши сильні команди м. Києва, Вінницької, Харківської, Львівської областей тощо.

Ці представницькі змагання були відбірковими до чемпіонату світу з класичного та екіпірувального жиму лежачи серед всіх вікових груп, що відбудеться наприкінці травня у м.Остін (США).

Дружна команда Тернопільської області - студенти і випускники ТНПУ

Вітаємо наших студентів і викладачів із високими результатами та бажаємо мирного неба та подальших високих здобутків у всіх починаннях!

Особлива подяка мужнім воїнам ЗСУ, завдяки яким ми маємо можливість готувати сильну молодь!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!