«Свято освіти і музики!» від факультету мистецтв ТНПУ (ФОТО)
«Свято освіти і музики!»

від факультету мистецтв ТНПУ

Цьогоріч, до відзначення днів працівників освіти та міжнародного дня музики, студенти факультету мистецтв влаштували перформанс у фоє головного корпусу ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Ця подія була справжнім мистецьким святом, яка зібрала разом студентську та професорсько-викладацьку спільноту, даруючи усім незабутні миті насолоди.

Новостворенний музичний гурт Новостворенний музичний гурт

Атмосфера мистецького заходу

Фоє ТНПУ

Емоції танцю

Студенти факультету мистецтв продемонстрували свої таланти та неординарну майстерність, виконуючи музичні композиції.

Цей перформанс став відмінною можливістю показати багатогранність творчості здобувачів освіти і відзначити їхні досягнення в сфері мистецтва.

Такі події сприяють розвитку мистецького середовища на факультеті і в університеті загалом, і мотивують до подальшого зростання таланту молодих обдарувань.

Інформаційна група факультету мистецтв

Профорг групи СОММ-11 – Юрій ГЛАДКИЙ