Профорієнтаційна робота викладачів факультету філології і журналістики ТНПУ у школах м.Золочева Львівської області (ФОТО)

Профорієнтаційна робота викладачів

факультету філології і журналістики ТНПУ

у школах м.Золочева Львівської області

Рекламними акціями були охоплені школи міста Золочева. Учні дізнавалися про один із найпрестижніших педагогічних закладів вищої освіти України – Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка – та про факультет філології і журналістики зокрема.

Саме тут готують сучасних філологів і журналістів – фахівців, які вміють комунікувати в інформаційному світі сьогодення; мріють бути компетентними учителями / викладачами української мови і літератури, зарубіжної  літератури, англійської мови, польської мови і літератури, мовознавцями, літературознавцями чи журналістами. На факультеті філології і журналістики студенти мають можливість заглибитися в таїну рідного слова; відчути мову і літературу в глибині часу та обширах простору; сповна зрозуміти дивосвіт художньої літератури, відчути потяг до творчості. А це допоможе формувати національно свідому, високоосвічену еліту нації.

Профорієнтаційна зустріч із учнями природничого класу Золочівського ліцею

Учні гуманітарного класу Золочівського ліцею слухали про освітні програми

Зустріч із учнями Золочівської СШ№1

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка найкращий. А ви до нас?

Доцент кафедри
української мови та славістики