Відбулася посвята першокурсників у студенти   факультету фізичного виховання ТНПУ (ФОТО)

Відбулася посвята першокурсників у студенти

факультету фізичного виховання ТНПУ

Останньої суботи вересня на базі оздоровчого табору «Сокіл», що в мальовничому урочищі Колодно на Збаражчині, відбулася посвята першокурсників у студенти факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка. Цей захід став завершенням літнього табірного збору, що традиційно проводиться на факультеті фізичного виховання.

Запрошуємо переглянути світлини

Свято розпочалося із виконання державного гімну України та хвилини мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Студентів вітали декан факультету, заступник декана факультету з навчальної роботи, куратори академічних груп, викладачі факультету та студентський актив. Продовжилась офіційна частина урочистим відзначенням колективу факультету з нагоди Дня працівників освіти. За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих педагогічних кадрів, декан від імені ректора ТНПУ проф. Богдана Буяка, привітав працівників з прийдешнім святом і відзначив грамотами та подяками університету, грамотами факультету фізичного виховання. Долучилися до вітань і стейкхолдери з Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОВА.

Далі були захоплюючі презентації першокурсниками своїх груп: авторські пісні, вірші, цікаві конкурси під час яких студенти демонстрували свої таланти та винахідливість. Не забули студенти й про конкурси для викладачів і кураторів, які теж були на святі та всіляко підтримували студентів. Усі присутні мали змогу познайомитися один з одним, отримати море позитивних емоцій та усмішок, а також сповна відчути себе частиною дружньої факультетської родини. Офіційна частина посвяти завершилася присягою першокурсників.

Ввечері усі дружно зібралися біля ватри, яку власноруч зробили студенти-старшокурсники, жартували та співали українських пісень.

До організації свята долучився студентський актив факультету, тому програма видалась цікавою, насиченою та вдало продуманою. Тож дякуємо за долученість і чудову організацію свята студентському активу факультету, першокурсникам, кураторам і викладачам. І маємо надію, що попереду нас чекає ще не одна спільна мандрівка!

Доц. Шандригось В.І.