Майбутні психологи бізнесу і управління з ТНПУ пізнавали теоретичні засади та практичні аспекти організаційно-діяльних ігор (ФОТО)

Майбутні психологи
бізнесу і управління з ТНПУ
пізнавали теоретичні засади
та практичні аспекти
організаційно-діяльних ігор

Одна з важливих форм реалізації внутрішньої академічної мобільності, яка відповідає вимогам сучасної якості вищої освіти, – це «гостьові» лекції, вебінари, майстер-класи від знаних науковців і професіоналів-практиків. Кафедра психології (завідувачка – докторка психологічних наук, професорка Марина Орап) факультету педагогіки і психології ТНПУ імені Володимира Гнатюка періодично як сама організовує такі заходи, так і активно долучається до відповідних дійств колег з інших закладів вищої освіти, установ, організацій.

Жовтень розпочався черговим актуальним онлайн-семінаром – зустріччю майбутніх психологів бізнесу і управління із практиком Анатолієм Жуковським на тему «Організаційно-діяльна гра
Єдність».

Освітній хаб ТНПУ став гідним середовищем для реалізації академічної мобільності на ОП Психологія бізнесу і управління

Освітній хаб ТНПУ став гідним середовищем для реалізації академічної мобільності на ОП "Психологія бізнесу і управління"

Анатолій Петрович – методолог організаційно-діяльних ігор; голова правління ГО «Інститут української національної ідеї»; засновник Школи управління «Єдність»; автор системи управління «Єдність» (свідоцтво про реєстрацію авторського права № 43580); бізнесмен, власник холдингу «Імбекс» (м. Київ); автор збірки праць «Щаслива процвітаюча Україна: ілюзія чи реальність?».

Методолог організаційно-діяльних ігор Анатолій Жуковський розпочинає онлайн-семінар

Майбутні психологи бізнесу і управління активно доєдналися до заходу в змішаному форматі.
Разом із бакалаврами та магістрантами ТНПУ імені Володимира Гнатюка онлайн-простір сучасних проблем організаційної психології та психології управління також ментально розподілили здобувачі вищої освіти з Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Національного університету «Одеська політехніка», Сумського державного університету, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.З.Ґжицького, Національного університету водного господарства та природокористування.

Онлайн-семінар поєднав викладачів і здобувачів вищої освіти з різних університетів України

Онлайн-заняття мало як теоретико-методологічне спрямування, так і практичні аспекти. Зокрема, на початку семінару Анатолій Жуковський наголосив, що сутність методології організаційно-діяльних ігор – це «збір особистісних інтелектів учасників гри в колективний інтелект і досягнення його максимальної результативності». Згодом були детально проаналізовані конкретні правила та інші значущі практичні складові успішної організації зазначених форм діяльності з персоналом організацій та установ – викладачами, підприємцями, управлінцями тощо.

Теорія та поради досвідченого фахівця доповнювалися цитатами, якими спікер періодично обґрунтовував свою розповідь. Одна з таких фраз – «Ти ніколи нічого не зміниш, якщо будеш боротися з існуючою реальністю. Якщо хочеш щось змінити, створи нову модель, щоб старе просто застаріло…», належить відомому інженеру-винахіднику, дизайнеру, філософу-футуристу Річарду Фуллеру. Цей вислів, як і чимало інших, влучно використаних методологом організаційно-діяльних ігор, спільно системно окреслили позитивні перспективи майбутнього повоєнного розвитку нашої країни, яка «вже ніколи не буде такою, якою була до війни», але неодмінно БУДЕ – буде ще кращою, прогресивнішою та ствердить своє гідне місце у спільноті європейських народів. Саме на такій загальній оптимістичній ноті, в резонансі з провідними патріотичними ідеями усього семінару, і завершилася онлайн-зустріч, яка крізь відлуння нових сенсів у свідомості глядачів і слухачів стимулюватиме творення потужної національно-інтелектуальної спільноти майбутніх українських психологів.

Підсумкове обговорення теорії та практики організаційно-діяльних ігор спільно із завідувачкою кафедри психології проф. Мариною Орап

Низький уклін і щира подяка Силам Оборони України за можливість здобувати нові компетентності в той час, коли наші Герої здобувають Перемогу!

Завідувачка кафедри психології, докторка психологічних наук, професорка Марина Орап;

докторка психологічних наук, професорка Наталія Савелюк