Майбутні спортивні педагоги ТНПУ долучилися до великого Європейського тижня спорту (ЄТС) #BeActive
Майбутні спортивні педагоги ТНПУ долучилися

до великого Європейського тижня спорту

(ЄТС)
#BeActive

Традиційно щороку вкінці вересня на початку жовтня на факультеті фізичного виховання відбується посвята студентів. Цьогоріч дійство збіглось з проведенням великого Європейського тижня спорту (ЄТС) #BeActive.

Вагому у єропейському значенні спортивної події #BeActive студенти факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В.Гнатюка відзначають під гаслом: «Нехай фізична культура і спорт для кожного стануть надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров’я і довголіття та перемоги»!

За сприяння Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України (голова Іван Калаур) обласного відділення Олімпійської академії України (голова Андрій Огнистий) та у підтримку акції «Поділись з пораненим футболкою» започаткованої профспілковою організацією працівників ТНПУ ім. В.Гнатюка (голова Іван Каплун) студенти факультету передали нашим захисникам футболки #BeActive.

Мета акції – допомога лікарням м.Тернополя та України, в яких лікують важкопоранених бійців ЗСУ.

Тернопільське обласне відділення олімпійської академії України