Традиційна екскурсія для студентів географічного факультету ТНПУ з нагоди Міжнародного дня туризму (ФОТО)

Традиційна екскурсія для студентів
географічного факультету ТНПУ
з нагоди Міжнародного дня туризму

За ініціативи деканату географічного факультету, з метою формування факультетського корпоративного духу та з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, традиційно, для студентів географічного факультету доцентом кафедри географії та методики її навчання Гавришком Б.Б. та доцентом кафедри географії України і туризму Флінтою Н.І. 28 вересня 2023 року було проведено оглядову екскурсію містом Тернополем.

Студенти ознайомилися з історією формування міста та історичними архітектурними спорудами. Екскурсія була насичена цікавими фактами, історіями та легендами про визначних людей Тернополя та їхній внесок у розвиток інфраструктури міста. До екскурсії мали змогу долучитися всі охочі, чим і скористалися мешканці міста.

На набережній Тернопільського ставу

Сходи «Сльози Гронського»

Випадкова зустріч

Макет парафіяльного костелу Матері Божої Неустанної Помочі