Студенти факультету мистецтв ТНПУ провели круглий стіл на тему «Видатні українські диригенти»

Студенти факультету мистецтв ТНПУ

провели круглий стіл на тему

«Видатні українські диригенти»

4 жовтня 2023 року,  у рамках навчальної дисципліни «Сучасні інформаційні технології та музична інформатика» студенти групи СОММ-21 та ММ-22  факультету мистецтв провели круглий стіл на тему «Видатні українські диригенти» (модератор – доцент Ярослава Топорівська).

Здобувачі вищої освіти презентували розроблений мультимедійний супровід під час висвітлення цікавих фактів про життєвий і творчий шлях відомих українських диригентів. Присутні на заході викладачі кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва  поділились власним професійним досвідом. Так,  художній керівник та диригент Молодіжного хору ТНПУ ім.В.Гнатюка Галина Місько розповіла учасникам круглого столу про участь у хоровій капелі «Галичина», а також активно спонукала студентів до конструктивного діалогу про творчість Григорія Верьовки,  Мирослава Скорика, Оксани Линів, а також відомих тернопільських диригентів Мирослава Кріля, Володимира Семчишина, Євгена Гунька та Ігоря Левенця.

Дякуємо усім учасникам заходу за активність та інтерес до творчості видатних майстрів українського хорового мистецтва!

Доцент Ярослава Топорівська