ЗМІ про нас. Журналісти «20 хвилин» розповіли студентам педагогічного університету про особливості роботи медіа ЗМІ про нас

Журналісти «20 хвилин» розповіли

студентам педагогічного університету

про особливості роботи медіа

Для студентів Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка журналісти сайту «20 хвилин» та газети «RIA плюс» провели лекцію та розповіли про специфіку своєї професії.

Для студентів першого та третього курсу кафедри журналістики ТНПУ провели лекцію журналісти Вадим Єпур та Юлія Іноземцева. Під час спілкування студенти дізналися про те, як ЗМІ використовують різні соціальні мережі, щоб доносити актуальні новини до читачів.

Однією з ключових тем були журналістські стандарти та важливість перевірки фактів. Студенти мали змогу обговорювати різні приклади роботи журналістів та складні аспекти цієї професії, поставити свої запитання.

Захід завершився відкритою дискусією, під час якої журналісти, студенти та викладачі висловлювали свої погляди на питання, пов'язані з медіа та журналістикою. Обмін думками та ідеями між студентами і професіоналами став важливою складовою події. Це вже не перша лекція для студентів, яку проводять журналісти «20 хвилин». Такі зустрічі та обговорення допомагають молодим талантам дізнатися більше про сферу журналістики та отримати відповіді на питання, які цікавлять студентів.

Журналісти «20 хвилин» розповіли студентам ТНПУ про особливості роботи медіа

Вадим Єпур,