Участь ТНПУ у конференції та виставці EAIE-2023 у Роттердамі (ФОТО)

Участь ТНПУ у конференції та виставці

EAIE-2023 у Роттердамі

26–29 вересня 2023 р. у Нідерландах відбулася головна європейська конференція та виставка з інтернаціоналізації вищої освіти EAIE-2023. Участь у події взяло понад 6700 учасників зі 100+ країн світу, які репрезентували заклади вищої освіти, академічні альянси, освітні проєкти, British Counsil, IELTS, Coursera, Erasmus-офіси тощо.

Виставкова зала. Фото EAIE Facebook

Виставкова зала. Джерело: EAIE Facebook

ТНПУ на події представляла провідний фахівець навчально-наукового центру проєктної та науково-технічної діяльності, викладач кафедри української мови та славістики Юлія Костюк у рамках участі в проєкті «Менеджмент інтернаціоналізації і німецько-української академічної співпраці 2022–2023 (МоI Ukraine)», організованому міжнародним відділом Ганноверського університету ім. Ляйбніца за підтримки DAAD.

На українському стенді

Український стенд (С02) знаходився прямо в центрі виставкового залу, представляючи українські ЗВО, Національний Еразмус+ офіс в Україні, Український державний центр міжнародної освіти, Професійну мережу менеджерів освіти і науки України (PNRM UKRAINE). Поруч була розміщена виставка «Невидані дипломи», яка презентувала міжнародній аудиторії історії 36 українських студентів, які загинули через війну росії в Україні.

Українська делегація на #EAIE2023

Тема EAIE-2023 – Connecting Сurrents – була висвітлена через різноманітні сесії і воркшопи, які охоплювали всі можливі грані інтернаціоналізації вищої освіти і міжнародної співпраці. Упродовж конференції учасники мали змогу ініціювати нові міжінституційні зв’язки, обговорити майбутні спільні проєкти і зустрітися з багаторічними партнерами.

Зустріч з Ніком Слейдом і Крістіною Мурадор з Вустерського університету

Зустріч з Ніком Слейдом і Крістіною Мурадор з Вустерського університету – партнера ТНПУ в рамках Twinning Initiative

За результатами події 11 жовтня 2023 р. в межах #ErasmusDays2023 відбудеться онлайн-захід EAIE 2023 Follow-Up Webinar for Ukrainian HEI “Boost Your Network and Share Your Internationalisation Experience at the EAIE conference”, де представники всіх українських ЗВО можуть дізнатися більше про виставку, як стати доповідачем на конференції й співпрацювати з EAIE в інші способи.

Детальніше тут:

Висловлюю щиру вдячність міжнародному відділу Ганноверського університету ім. Ляйбніца та особисто Наталії Бутич за можливість презентувати Україну, ТНПУ і проєкт МоI Ukraine на цій масштабній події.

Юлія Костюк,
навчально-науковий центр