Студенти-журналісти ТНПУ дізнались про специфіку роботи онлайн-медіа (ФОТО)

Студенти-журналісти ТНПУ

дізнались про специфіку роботи

онлайн-медіа

У середу, 5 жовтня, студенти першого та третього курсу відвідали зустріч з журналістами «20 хвилин» у межах дисципліни "Журналістський фах: журналістська майстерність" (викладачі доц. Вільчинський О. К. та доц. Біла Н. В) та "Журналістський фах: інтернет-журналістика" (викладачка доц. Синоруб Галина Петрівна).

Лекцію щодо специфіки роботи онлайн-медіа провели Юлія Іноземцева та Вадим Єпур. Протягом бесіди журналісти розповіли про ведення соціальних мереж, таких як: «Telegram», «TikTok», «Instagram» та «Facebook», поділились порадами щодо перевірки дезінформації, а також проінформували студентів щодо важливості дотримання журналістської етики, оскільки команда «20 хвилин» зіштовхнулись з викраденням їхніх матеріалів.

Журналіст - Вадим Єпур

Журналістка - Юлія Іноземцева

Слухачі лекції.

Слухачі лекції

Аналіз сайту

Під кінець зустрічі студенти та викладачі скористались можливістю поцікавитись про те, як вони досягли такої великої авдиторії у соціальних мережах.

Журналісти з викладачами та студентами

«Приємно мати подібну авдиторію. Щодо досягнення результату -  ми створюємо матеріали, які не доторкаються до інших медіа, а ще намагаємось працювати за стандартами журналістики», - відповів Вадим.

«Зазвичай приплив  нових читачів у тому ж  «Telegram» відбувається після «гострих» подій», тому актуальність мереж –  безсумнівна», - наголосила Юлія.

Власними враженнями щодо зустрічі  поділилась студентка групи Ж-14 Наталя Ярославська:

«Зустріч була надзвичайно цікавою та корисною. Мені сподобалось те, як розповідали про специфіку ведення соціальних мереж. Під час лекції підписалась на телеграм-канал «20 хвилин», адже хочу завжди бути у курсі подій».

Студентка першого курсу
спеціальності журналістика