Кафедра географії та методики її навчання ТНПУ розширює горизонти співпраці (ФОТО)

Кафедра географії

та методики її навчання ТНПУ

розширює горизонти співпраці

На початку жовтня відбулась зустріч завідувача кафедри географії та методики її навчання проф. Лесі Заставецької та дирекції ТОВ «СМП Геодезія», в ході якої було досягнена домовленість про співпрацю у формі підготовки та реалізації спільних заходів, проєктів, програм підвищення кваліфікації та проведення виробничих практик для здобувачів, які навчаються на  ОП кафедри зі спеціальностей: 106 Географія, 014.07 Середня освіта (Географія) та 103 Науки про Землю (рівень PhD).

В червні цього ж року студенти-географи, які навчались на 2 курсі, під час практики відвідали СМП «Геодезія», де фахівці підприємства познайомили їх із способами знімання місцевості, навчили користуватись геодезичними приладами і робити знімання місцевості. Особливий інтерес у студентів викликали програми обробки статистичної та геодезичної інформації.

Студенти-географи вивчають роботу геодезичних приладів

Обробка геодезичної інформції відбувається у спеціальних програмах

Студентам демонструють програми створення планів територій

Маємо надію на тривалу співпрацю із фахівцями-практиками, що посилить рівень та якість підготовки здобувачів за ОП кафедри.

Проф. Леся Заставецька