Посвята у студенти на історичному факультеті ТНПУ (ФОТО)

Посвята у студенти

на історичному факультеті ТНПУ

По-осінньому яскраво, інтригуючи та невимушено історики відсвяткували одне із найулюбленіших свят на історичному факультеті – Посвяту у студенти. Цьогоріч вона запам’ятається як захоплююча мандрівка історичними місцями Українських Карпат та мальовничого Закарпаття.

Поїздка розпочалась з пізнавальної екскурсії по славній (досі – маловідомій) середньовічній фортеці, давньоруському оборонному комплексу – Тустані. У ХІІ–ХVI ст. вона служила і як митниця на важливому тоді соляному шляху. Розташована в Українських Карпатах, т.зв. Східних Бескидах (нині – Стрийський район Львівської області). В.о. декана – Володимир Кіцак, котрий власне спеціалізується по давній історії та археології України розповів студентам багато цікавої інформацію про цю історичну пам’ятку.

По дорозі на Тустань

На вершині фортеці – студенти підняли прапор історичного факультету і зробили красиві фото у корпоративних футболках!

Наші лідери

Уже на теренах Закарпаття – відбулася урочиста імпреза Посвяти. Святкове вітальне слово ректора ТНПУ – Богдана Буяка, котрий наголосив на важливості історичної освіти сьогодні, на неповторності студентських років та висловив надію, що цьогорічні першокурсники гідно продовжать славні традиції факультету, захищаючи ті ідеали, за котрі боряться сьогодні ЗСУ, в тому числі й не один наш випускник і студент.

Слово ректора Богдана Буяка

Прозвучали вітання першокурсникам і в. о. декана історичного факультету. Володимир Кіцак закликав студентів бути активними в усіх сферах життя факультету, добре навчатись, зростати і, звичайно, долучатися до громадського та волонтерського руху, котрий потужно діє в університеті та на факультеті.

Виступ Володимира Кіцака

Особливо трепетно і атмосферно відбувалася урочиста Присяга першокурсників, котру виголосив студент 3 курсу Богдан Небесний.

Креативні й неординарні презентації студентами своїх груп, перші спільні фото, пізнавально-інтелектуальні конкурси від старшокурсників, пісні під  світло ліхтарів – все це безумовно додало свого присмаку святу і, надіємось, запам’ятається студентству!

Викладачі й куратори, що були присутні на святі, а саме, заступник декана, доц. Ярослав Секо, доценти Наталія Ігнатенко, Леся Костюк, Оксана Ятищук, Ірина Федорів – також приєдналися до привітань, словами й емоціями – підтримали наших першокурсників.

На другий день мандрівки – студенти відвідали відомий в Україні  водоспад – Шипіт біля с. Пилипець, що на Закарпатті. Милуватися його каскадами можна у будь-яку пору року. Чарівні фото, хоч і під прохолодний дощ – нагадуватимуть студентам звуки цього гірського дива. До речі, щорічний фестиваль субкультур, котрий відбувається якраз біля цього водоспаду, став головним мотивом роману «Трохи пітьми» Любка Дереша.

Біля водоспаду Шипіт

Запрошуємо перегляннути більше
світлин

Дорогі наші першокурсники, вітаємо вас! Нехай студентські роки стануть незабутніми, яскравими і найціннішими у вашому житті! Успіхів Вам! Все буде Україна!

Заступник декана з виховної роботи
доц. Ірина Федорів