Студенти факультету філології і журналістики ТНПУ провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ (ФОТО)
Студенти факультету

філології і журналістики ТНПУ

провели благодійний ярмарок

на підтримку ЗСУ

На початку жовтня у ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України. Благодійний захід організували студенти факультету філології і журналістики, щоб зробити свій внесок у Перемогу.

Ярмарок розпочався

Піднесений настрій  та дух патріотизму переповнювали учасників події. Кожен, хто завітав на ярмарок, хотів долучитись до спільної справи, збору коштів для військових, які виборюють і відстоюють наше майбутнє.

Завдяки згуртованим діям організаторів та відвідувачів було зібрано  18686 гривень.

Придбання смаколиків

Кошти пішли на:

- на пеленки для поранених військових, які знаходяться у лікарні.

- на допомогу Сторожу Віктору, студенту-магістранту, який отримав важке поранення на фронті.

- спеціалізованому підрозділу 33-ої механізованої бригади, в якому служить дядько Шведи Христини-Альбіни, студентки факультету філології і журналістики, на ремонт (2 авто) та придбання автомобілів.

- на «Штурмовий збір» для забезпечення потреб 3-ої окремої штурмової бригади.

Щедрі відвідувачі ярмарку

Щиро дякуємо всім, хто долучився до  благодійного ярмарку на підтримку Збройних Сил України.

Пам’ятаймо, надійний тил — потужний фронт!

Слава Україні!

Cтудентка групи СОУМАск-12