ЗМІ про нас. Інклюзивно-ресурсний центр ТНПУ організував цікаву і корисну зустріч для студентів (ВІДЕО) ЗМІ про нас

Інклюзивно-ресурсний центр ТНПУ

організував цікаву і корисну зустріч

для студентів

У рамках проєкту Інклюзивно-ресурсний центр ТНПУ ім.В.Гнатюка "Інклюзія в Україні: успішні практики" відбувся захід за назвою однойменного короткометражного комедійного соціального фільму "Неймовірний сліпий випадок".
Особливими гостями заходу стали:
  • Оксана Потимко- громадська діячка, виконавча директорка Львівського обласного осередку ВГО "Українська спілка інвалідів - УСІ", керівниця Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій Національного університету "Львівська політехніка", радниця міського голови Львова, Почесна Амбасадорка Львова, кандидатка історичних наук, Заслужена працівниця соціальної сфери України, лауреатка Державної премії в галузі освіти.
  • Ярослав Нудик- артист вокальної формації "Піккардійська терція", лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка, Заслужений артист України; аудіодискриптор і диктор
  • Сестра Йосафата (орден Василіанок) - асистентка у програмах по роботі з незрячими дітьми