Розпочав навчання Центр доуніверситетської підготовки ТНПУ (ФОТО)
Розпочав навчання

Центр доуніверситетської підготовки ТНПУ

7 жовтня 2023 року Центр доуніверситетської підготовки Тернопільського національного педагогічного університету розпочав навчання.

На першій організаційній зустрічі слухачі мали можливість ознайомитися з особливостями підготовки до вступної кампанії у 2024 році.

Проректор з навчально-методичної роботи Ігор ГЕВКО ознайомив слухачів з факультетами та освітніми програмами університету, зосередив увагу на спеціальностях, які мають особливу підтримку та перспективах майбутньої вступної кампанії у ТНПУ.

Проректор з навчально-методичної роботи Ігор Гевко ознайомив слухачів з факультетами та освітніми програмами університету

Слухачі і батьки під час зустрічі

Керівник Центру доуніверситетської підготовки Марія БОЙКО змотивувала слухачів до якісної комунікації у процесі підготовки до НМТ, окреслила переваги, які мають випускники центру.

Заступник директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Юрій ШАЙНЮК розповів слухачам про особливості НМТ-2024.

Марія Бойко і Юрій Шайнюк
Виступають Марія Бойко і Юрій Шайнюк

Важливою для слухачів була інформація щодо організації освітнього процесу в Центрі доуніверситетської підготовки. Методист центру Ірина ТЕРНОВА розповіла про вибір предметів підготовки, формування розкладу занять, правила безпеки під час повітряної тривоги.

Слово має методист центру Ірина Тернова
Слово має методист Центру Ірина Тернова

Більшість слухачів Центру обрали предметом підготовки українську мову. В цьому контексті Галина Бачинська, завідувач кафедри української мови та славістики, ознайомила слухачів з вимогами тесту НМТ з української мови та літератури.

Галина Бачинська, завідувач кафедри української мови та славістики

Дякуємо слухачам та батькам за довіру до Центру доуніверситетської підготовки.

Запрошуємо на навчання усіх, хто хоче успішно скласти НМТ!

Центр доуніверситетської підготовки