Дні Erasmus+ у ТНПУ 2023 (ФОТО)

Дні Erasmus+ у ТНПУ

Уже стали традиційними в середині жовтня Дні Erasmus+ у ТНПУ. З цієї нагоди 9 жовтня на факультеті філології і журналістики відбулась інформаційна зустріч професора кафедри української мови та славістики Любові Струганець зі студентами-першокурсниками.

Першокурсники ФІЖу зацікавлені міжнародними програмами

Викладач (як менеджер проєкту Erasmus+) ознайомила здобувачів вищої освіти із міжнародними програмами, схарактеризувала особливості реалізації проєкту Erasmus+ KA2 «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови  на  шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції / MultiEd».

Дні Erasmus+ у ТНПУ.

Дні Erasmus+ у ТНПУ

Детальніше було висвітлено результати аналізу мовної ситуації в ТНПУ на основі опитування, проведеного в рамках проєкту «MultiEd»: наприклад, які мови (у відсотковому співвідношенні) використовуються в університеті для викладання, для неофіційного спілкування між студентами, з якою метою вивчають студенти іноземні мови та ін.

Про мовну ситуацію в ТНПУ

Ознайомлено студентів зі «Стратегією багатомовної освіти ТНПУ», закцентовано на важливості якості функціонування української мови та утвердження її значення для безпеки держави.

Юлія Костюк,

доктор філософії,

провідний фахівець навчально-наукового

центру проєктної та науково-технічної діяльності