Доцентка фізико-математичного факультету ТНПУ О.В.Барна в числі авторів унікального курсу "Цифровий учитель" (ВІДЕО, ФОТО)

Доцентка фізико-математичного

факультету ТНПУ О.В.Барна

в числі авторів унікального курсу

"Цифровий учитель"

Науково-педагогічні працівники Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та весь університет загалом мають неабиякі здобутки в плані цифровізації освіти. Власні напрацювання та співпраця із міжнародними інституціями дають змогу ділитись досвідом та будувати освітню політику не тільки в Україні, а й за кордоном.

Підтвердженням цього факту є розробка
унікального курсу для педагогів «Цифровий учитель», який створено групою українських експертів у співпраці із студією онлайн-освіти EdEra та Інститутом освіти для миру та сталого розвитку ім. Махатми Ганді ЮНЕСКО (MGIEP) за підтримки гранту Google.org та Міністерства освіти і науки України (https://study.ed-era.com/uk/courses/course/4033?fbclid=IwAR1MhUp66EdTNK2rjjIp-gXylIUmmx2YGIXO01xKi7a1j62Xb7EiBZrIS_E ).

До складу експертної групи авторів увійшла доцентка кафедри інформатики та методики її навчання Барна Ольга Василівна.

Автори курсу Цифровий вчитель

Автори курсу "Цифровий вчитель" Головна сторінка курсу
Головна сторінка курсу

Курс дасть розуміння, як:

- дібрати ефективні цифрові інструменти для заняття, залежно від освітніх цілей;

- оцінювати та контролювати опанування учнями цифрових засобів і безпечної навігації в інтернеті;

- створити безпечне середовище для навчання учнів із використанням засобів цифрової педагогіки.

Анонс курсу на сторінці Міністерства освіти та науки України

Курс буде корисним студентам та їх наставникам, які  цікавляться сучасними методиками навчання своїх предметів, опановують цифровими технологіями в освіті та науці, розширюють горизонти класичного курсу педагогіки та планують стати учасниками спільноти цифрових учителів.

О.В.Басіста