Зустріч студентів-журналістів ТНПУ із письменником Олександром Вільчинським (ФОТО)

Зустріч студентів-журналістів ТНПУ

із письменником

Олександром Вільчинським

У середу, 11 жовтня, у межах дисципліни «Журналістський фах: журналістська майстерність» (викладачі доц. Вільчинський О.К. та доц. Біла Н.В.) студенти першого курсу спеціальності Журналістика мали змогу поспілкуватися з автором українських детективних повістей та оповідань – Олександром Казимировичем Вільчинським.

Студенти групи Ж-14 на зустрічі

Письменник поділився з майбутніми журналістами розповідями про написання власних книг, таких як: «Неврахована жертва. Суто літературне вбивство», «Шерлок Холмс на форумі видавців» та ін. Олександр Вільчинський розповів, як знаходив сюжети для творів, повідав про виникнення імен для своїх героїв, які труднощі виникали з виданням та описав кожну з книг.

Книги О. К. Вільчинського

Письменник Олександр Вільчинський

Студенти ставлять запитання

«Де я бував, там і мій герой бував», – поділився фактом письменник. Було надзвичайно цікаво дізнатися інформацію, яка невідомі простому читачеві. Також було приємно почути, що сам автор одержував позитивні емоції від написання текстів: «Я просто отримував насолоду. Сам ставав цим детективом».

На зустрічі була можливість не тільки почути про написані книги, а ще й поставити власні запитання Олександру Вільчинському. З відповідей студенти дізналися про тонкощі роботи з текстом, взяли до уваги професійні поради та усвідомили важливість даної діяльності.

«Сьогодні я відвідала зустріч з Олександром Казимировичем Вільчинським. Було дуже цікаво дізнатися подробиці про роботу письменника та видавництво книг», – поділилася студентка групи Ж-14 Оксана Шимоняк.

Наприкінці заходу письменник подарував один примірник книги «Неврахована жертва. Вбивство після вбивства» студентці Дарині Магдій, яка поставила  найкраще запитання.

Олександр Вільчинський дарує книгу студентці

Студентка групи Ж-14