Студенти психолого-педагогічного відділення ФПП ТНПУ зустрітися висококваліфікованим психіатром, психотерапевтом  В.І.Пришляком (ФОТО)
Студенти психолого-педагогічного
відділення ФПП ТНПУ
зустрітися висококваліфікованим психіатром,
психотерапевтом В.І.Пришляком

За ініціативи колективу кафедри спеціальної та інклюзивної освіти викладачі і студенти психолого-педагогічного відділення факультету педагогіки і психології 10 жовтня в День психічного здоров’я мали можливість зустрітися з кандидатом медичних наук,  лікарем  психіатром, психотерапевтом,  психоаналітиком  Пришляком Володимиром Івановичем  (Медичний центр «Астра міа», м. Тернопіль).

Учасники зустрічі прослухали лекцію про важливість знань з психотерапії в професійній діяльності логопедів, дефектологів та психологів.

Володимир Іванович Пришляк із студентами

Студенти під час зустрічі мали можливість поставити запитання, що їх цікавлять чи хвилюють, щоб почути кваліфіковану відповідь фахівця.

Захоплююча доповідь від фахівця-практика

Деканат ППФ, колектив кафедри спеціальної та інклюзивної освіти висловлюють вдячність Володимиру Івановичу за цікаву і змістовну лекцію і консультативні фахові відповіді на поставлені викладачами і студентами запитання.

Доктор педагогічних наук,
професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти
Віра Аркадіївна Поліщук