Профспілковий комітет працівників ТНПУ організував черговий культпохід в театр (ФОТО)
Профспілковий комітет працівників ТНПУ

організував черговий культпохід в театр

Щороку профспілковий комітет працівників Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка організовує колективні відвідини вистав Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру їм. Т.Г. Шевченка.

10 жовтня 2023 р. за сприяння профкому працівників колектив університету переглянув виставу-містерію «Ісус - Син Бога Живого» у постановці народного артиста України Федора Стригуна.

В очікуванні вистави

До вашої уваги більше світлин

У центрі містерії - відтворення життя, смерті та воскресіння Ісуса Христа. Це твір за Євангеліями від Матвія, Марка, Луки та Івана. Головну роль Ісуса Христа неперевершено виконав талановитий актор, випускник ТНПУ Євген Лацік.

Глядачі з тривогою, напруженням, хвилюванням спостерігали за подіями на сцені. Добро і зло, зрада і підлість, справедливість, віра і любов до ближнього…
Це треба побачити, осмислити, пережити.

Доц. І.М.Бабій