Студент факультету фізичного виховання ТНПУ здобув нагороду на Всеукраїнських змаганнях зі спеціальної фізичної підготовки з фристайлу (ФОТО)

Студент факультету

фізичного виховання ТНПУ

здобув нагороду на Всеукраїнських змаганнях

зі спеціальної фізичної підготовки з фристайлу

З 3 по 6 жовтня 2023 року на базі Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України проходили Всеукраїнські змагання зі спеціальної фізичної підготовки з фристайлу. Організаторами змагань було Міністерство молоді та спорту України.

Учасники Всеукраїнські змагання зі спеціальної фізичної підготовки з фристайлу

Учасники Всеукраїнських змагань зі спеціальної фізичної підготовки з фристайлу

Фінальний результат спортсменів-могулістів складався з трьох компонентів: імітації проходження могульної траси та акробатичної комбінації на батуті; акробатично-гімнастичних вправ; силової підготовки.

Нагородження переможців Всеукраїнські змагання зі спеціальної фізичної підготовки з фристайлу

Нагородження переможців Всеукраїнських змагань зі спеціальної фізичної підготовки з фристайлу

Спортсмени змагалися у восьми вікових категоріях. Переможцем серед чоловіків став майстер спорту Сергій ПРИЙМАК.

Переможець змагань серед чоловіків

Вітаємо студента факультету фізичного виховання із високим спортивним результатом! Бажаємо нових спортивних звершень та мирного неба!

Доцент кафедри ТОМФВ
Надія ГРАБИК