Дні Erasmus + на факультеті іноземних мов ТНПУ (ФОТО)

Дні Erasmus +

на факультеті іноземних мов ТНПУ

До святкування днів Еразмус + (Erasmus + 2023) долучилися викладачі та студенти факультету іноземних мов.

Студенти ІІІ курсу взяли участь у семінарі «Еразмус+ в Україні: можливості для студентів, перспективи для навчальних закладів», проведеному доц. кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Бабій Л.Б., Довбуш О.І., під час якого обговорювалися питання студентської мобільності, участі університету у міжнародних проєктах та можливості для студентів та викладачів.

Семінар

Семінар «Еразмус+ в Україні: можливості для студентів, перспективи для навчальних закладів»

участі університету у міжнародних проєктах

Участь університету у міжнародних проєктах

Викладачі кафедри англійської філології взяли участь в обговоренні навчального візиту до університету Астона, Бірмінгем (Велика Британія) доцентів кафедри Бабій Л.Б., Довбуш О.І. та проектора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Задорожної І.П., в рамках проєкту Erasmus+ MultiEd “Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції». До обговорення долучилася менеджер проєкту проф. Струганець Л.В.

Керівництво
Учасниці обговорення навчального візиту до університету Астона, Бірмінгем (Велика Британія)

Під час обговорення

Доц. кафедри англійської філології