ЗМІ про нас. Науковці ТНПУ і Громадської ради  Збройним Силам України
ЗМІ про нас

Науковці ТНПУ і Громадської ради

Збройним Силам України

За участі представників Громадської ради при Тернопільській обласній військовій адміністрації, науковців кафедри машинознавства і транспорту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка презентовано п’ять сучасних антидронних систем, які передано військовослужбовцям 105-ї бригади ЗСУ.

Така ж кількість військового обладнання вже використовується у військових частинах, де служать викладачі ТНПУ.

Варто підкреслити, що аналогічні закордонні системи більше ніж у сім разів дорожчі за вказане вище військове обладнання.

Передача антидронних систем відбулася за участі начальника ТОВА Володимира ТРУША, ректора університету Богдана БУЯКА.

Інженерно-конструкторську групу, у складі якої є представники Громадської ради, створено на початку повномасштабної неспровокованої війни росії проти України при кафедрі машинознавства і транспорту університету.

Голова Громадської ради Валерій ФЕДОРЕЙКО зазначив, що науковці інженерно-конструкторської групи активно працюють над розробкою більш універсальних антидронних систем. Також в університеті невдовзі планують організувати курси з підготовки операторів дронів.

Наприкінці презентації начальник Тернопільської обласної військової адміністрації високо оцінив наукові потуги ТНПУ та нагородив представників інженерно-конструкторської групи відзнаками.

У заході прийняли участь представники Громадської ради Іван ІСКЕРСЬКИЙ, Роман МАРЦЕНИШИН, Роман ГОРБАТЮК, Володимир ВОРОНІН, Роман ЗАГОРОДНІЙ, Андрій ПУШКАР.

Допомагаємо ЗСУ!

Слава Україні!